Savu otro uzvaru Rīgā notiekošajā pasaules čempionātā svētdien izcīnīja Slovākijas izlase, kas A apakšgrupas spēlē ar rezultātu 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) pārspēja Lielbritānijas valstsvienību.

Slovākija vadībā izvirzījās jau mača 25. sekundē, kad Lielbritānijas izlases spēlētājs savā laukuma zonā nospēlēja pasīvi, viņam atņēma ripu un Mareks Hriviks izmantoja labu vārtu gūšanas momentu. Turpinājumā slovākiem bija liels pārsvars laukumā, taču otrā perioda ievadā pusātrā uzbrukumā Laiems Kirks pirmais tika pie vārtsarga atvairītās ripas un ar precīzu atkārtotu metienu izlīdzināja rezultātu.

Neizšķirts rezultāts bija tikai divas minūtes, un Roberts Lantoši ar precīzu metienu vārtu augšējā stūrī atguva vadību Slovākijai. Mača turpinājumā spožākais spēlētājs laukumā bija Lielbritānijas izlases vārtsargs Bens Bounss, kurš atvairīja daudzus slovāku metienus un saglabāja iespēju savai komandai izcīnīt kādu punktu.

Trešajā trešdaļā Slovākija turpināja spēlēt pārliecinošāk, taču pārsvaru palielināt neizdevās. Bounss deva savai komandai iespēju pacīnīties par punktiem, tomēr retās iespējas uzbrukumā briti neizmantoja.

Slovākijas izlases vārtsargs Braņislavs Konrāds šajā mačā pirmā periodā guva savainojumu. No otrās trešdaļas vietu Slovākijas vārtos ieņēma Jūliuss Hudāčeks.

Slovākijas izlase pirmajā mačā droši pārspēja Baltkrieviju, bet Lielbritānija kapitulēja pret Krievijas Olimpiskās komandas (KOK) vienību.

Lielbritānija - Slovākija 1:2 (0:1, 1:1). Spēle noslēgusies.
Vārtu guvēji
: Laiems Kirks (22:03 min, 1:1) - Mareks Hriviks (00:25 min., 0:1), Roberts Lantoši (24:42 min., 1:2)
Metieni pa vārtiem: 14 (2+6+6) - 43 (17+17+9)
Soda minūtes: 4 - 4

$duelID=1327;$eventID=27;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>