Slovākija savās mājās notiekošo PČ noslēdz ar smagu uzvaru 'bullīšos'

Slovākijas hokeja izlase otrdien ar smagu uzvaru pēcspēles metienu sērijā noslēdza savās mājās notiekošo pasaules čempionātu.

Slovākija savā pēdējā A apakšgrupas spēlē Košicē ar rezultātu 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Dānijas valstsvienību, grupā izcīnot piekto vietu un turnīru noslēdzot devītajā vietā.

Spēle ritēja mazrezultatīvi, un sīvajā cīņā pirmais vārtu guvums bija tikai otrā perioda izskaņā, kad precīzi meta Martins Marinčins. Dānijas hokejisti spēja rezultātu izlīdzināt 47. minūtē, realizējot divu vīru vairākumu. Ar precīzu metienu uzbrukumu noslēdza Mikels Bedkers. Spēle nonāca līdz pagarinājumam, taču tajā vārti netika gūti. Pēcspēles metienos slovākiem vārtus guva Ladislavs Naģs un Mihals Kristofs.

Slovākijas izlase A grupā izcīnīja 11 punktus septiņās spēlēs, bet Dānija ar sešiem punktiem palika sestajā vietā.