Pie ceturtās uzvaras piecās spēlēs pasaules čempionātā piektdien, 20. maijā, tika mājiniece Somijas hokeja izlase, kas bez lielām problēmām viegli ar 6:0 (2:0, 2:0, 2:0) pieveica Lielbritānijas valstsvienību.

Somi sev jau nodrošinājuši dalību ceturtdaļfinālā un Tamperes grupā, visticamāk, paliks otrie. Savukārt britiem pēdējās spēlēs pret Latviju un Austriju būs jācīnās par vietas saglabāšanu elitē.

Somijas hokejisti katrā periodā guva pa diviem vārtiem, vārtus gūstot sešiem dažādiem hokejistiem. Somijas hokejistu pārsvars varēja būt vēl lielāks, bet britu vārtsargs Bens Baunss vairākas reizes glāba savu valstsvienību. Visā spēlē Baunss atvairīja 36 no 42 metieniem, bet Lielbritānijas hokejisti pa Jussi Oliknoras sargātajiem vārtiem izpildīja vien 10 metienus (pēdējā trešdaļā tikai vienu).

Somijas labā vārtus guva Niklass Frimans, Jūso Hietanens, Valteri Filpula, Joels Armia, Saku Menalanens un Toni Rajala.