Šveices hokejisti ar 'sauso' uzvaru pār Slovākiju tiek pie otrā panākuma

Šveices hokeja izlase svētdien, 6. maijā, pasaules čempionātā izcīnīja otro uzvaru divās spēlēs, Kopenhāgenas grupā ar 2:0 (1:0, 1:0, 0:0) pārspējot Slovākijas valstsvienību.

Tikmēr slovākiem šī bija otra neveiksme divās dienās. Šveice savā pirmajā spēlē tikai pagarinājumā ar 3:2 uzvarēja Austriju, bet slovāki vakar pēdējās sekundēs pamatlaikā izlaida no rokām uzvaru un ar 2:3 pagarinājumā zaudēja Čehijai.

Pirmā perioda vidū Tristans Šervejs guva šveiciešiem pirmos vārtus, bet otrā perioda sākumā mazākumā Mirko Millers izmantoja pretinieku kļūdu un panāca 2:0. Šveices izlases rindās "sauso" spēli aizvadīja Reto Berra, atvairot visus 25 metienus, bet šveicieši mačā izdarīja 26 metienus.

Pasaules čempionāta turpinājumā Šveice 8. maijā tiksies ar Čehiju, bet slovākus tajā pašā dienā gaida duelis pret austriešiem.