Šveices hokeja izlase savā pirmajā pārbaudes spēlē pirms pasaules čempionāta Rīgā ar rezultātu 3:1 pārspēja Krievijas valstsvienību.

Šveices valstsvienība uz oficiālu pārbaudes maču nebija sapulcējusies 15 mēnešus. Galvenais treneris Patriks Fišers sācis gatavošanos turnīram ar panākumu.

Mača 16. minūtē Kilians Motets izvirzīja vadībā Šveici, bet otrajā periodā Jevgeņijs Timkins rezultātu izlīdzināja. Trešajā periodā Kristofs Beršī un Inti Pestoni nodrošināja Šveicei uzvaru.

Krievijai šī bija otrā pārbaudes spēle, un aizvadītajā nedēļā tā ar 6:3 pievieca Baltkrieviju.

Pirms pasaules čempionāta Šveices izlase Rīgā aizvadīs divas pārbaudes spēles arī ar Latvijas valstsvienību.

Krievijas izlasei pasaules čempionātā būs jāspēlē kā Krievija Hokeja federācijas komandai. Tā un Šveices izlases pasaules čempionātā Rīgā spēlēs vienā grupā. Olimpiskajā sporta centrā A grupas turnīrā kopā ar šīm trijām komandām būs vēl Zviedrija, Dānija un Čehija, Slovākija, Baltkrievija un Lielbritānija.

Savukārt "Arēnā Rīga" Latvijas grupā būs Vācija, Kanāda, Somija, ASV, Norvēģija, Itālija un Kazahstāna.