Lieliski pasaules hokeja čempionātu turpina aizvadīt Šveices valstsvienība, kas pirmdien ar rezultātu 5:2 (1:0, 1:2, 3:0) pārspēja Čehijas izlasi, izcīnot trešo uzvaru turnīrā.

Šveicei šī ir trešā uzvara pār kādiem no turnīra favorītiem. Iepriekš viņi ar rezultātu 3:2 apspēlēja Zviedrijas valstsvienību, bet ar 3:2 pēcspēles metienu sērijā tika pieveikta Kanāda.

Pirmā perioda izskaņā Šveices izlase vairākumā lielā ātrumā iegāja zonā, precīzi saspēlējās un nogādāja ripu Andresam Ambulam, kurš meta precīzi. Savukārt 27.minūtē Nino Nīderreiters panāca rezultātu 2:0.

Tomēr Čehijas izlase prata atspēlēties. Vispirms 34.minūtē Jirži Hulders vairākumā savai komandai vienus vārtus atguva, bet sešas minūtes vēlāk Hudlers saņēma piespēli vārtu priekšā un izlīdzināja rezultātu.

Kad pēdējā periodā bija spēlēta sešas minūtes, Simons Mozers veiksmīgi nocīnījās vārtu priekšā, ieguva pretinieku vārtsarga atvairīto ripu un panāca 3:2 Šveices izlases labā. Tikmēr sešas minūtes pirms pamatlaika beigām šveicieši ātri iegāja zonā, un Simons Bodenmans saņēma teicamu piespēli vārtu priekšā, un raidīja ripu čehu vārtos. Pēdējā minūtē Reto Suri ripu iemeta tukšos vārtos.

Čehijas hokejisti piedzīvoja otro zaudējumu trīs spēlēs.

$d_id=53; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2013/hockeystar2013/fe.php' ?>