Šveices hokeja izlase sestdienas vakarā 2021. gada pasaules čempionāta spēlē Olimpiskajā sporta centrā pārspēja Čehijas hokejistus, kuri zaudēja jau otro reizi divu dienu laikā.

Šveices hokejisti A apakšgrupas spēlē uzvarēja ar rezultātu 5:2 (1:1, 2:0, 2:1).

Spēle sākās vienlīdzīgi, abām komandām apdraudot pretinieku vārtus. Pirmos vārtus vairākumā guva Filips Čitils, bet arī čehi perioda gaitā nopelnīja divus noraidījumus, kas ļāva Gregorijam Hofmanam panākt rezultātu 1:1.

Spēles gaitā tieši spēles disciplīna pievīla Čehijas izlasi. Čehijas hokejisti nopelnīja krietni vairāk noraidījumus (14 soda minūtes pret sešām), Timo Meieram pa vārtiem vairākumā gūstot gan otrajā, gan trešajā trešdaļā. Otrā perioda izskaņā precīzu metienu izgājienā izpildīja arī Tristans Šervijs.

Piecas minūtes pirms pamatlaika beigām Jirži Smejkals sadeldēja deficītu (2:4), un čehi ar jaunu enerģiju metās atspēlēties. Taču vārtsarga nomaiņu pret sesto laukuma spēlētāju uzreiz aprāva vēl viens noraidījums. Šveicieši uz to atbildēja ar vēl vieniem vārtiem vairākumā, Hofmanam gūstot otros vārtus, bet viņa pārstāvētajai valstsvienībai triumfējot ar rezultātu 5:2.

Tādējādi šveicieši dalību čempionātā uzsākuši ar panākumu, bet Čehijas izlase pirmo reizi pasaules meistarsacīkstēs zaudējusi pirmās divas spēles pēc kārtas.

$duelID=1325;$eventID=27;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>