Šveices izlase 'sausā' pieveic Norvēģiju

Pasaules hokeja čempionāta otrās kārtas spēlē Parīzē svētdien Šveices izlase ar rezultātu 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) pārspēja Norvēģijas valstsvienību.

Pirmā trešdaļa aizritēja līdzīgā cīņā, bet komandas neizmantoja savas iespējas vairākumos. Šveicieši otrajā periodā sāka daudz biežāk mest pa vārtiem, un tas deva rezultātu. 33. minūtē Reto Šapi izvirzīja vadībā savu komandu, savukārt divas minūtes pēc tam Kodijs Almons dubultoja Šveices pārsvaru.

Trešās trešdaļas pirmajā daļā norvēģi nopelnīja trīs noraidījumus pēc kārtas, un 50. minūtē Piuss Suters vairākumā guva vārtus, panākot šīs spēles gala rezultātu.

Šveices izlasē ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Almons, bet vārtsargs Leonardo Dženoni atvairīja visus 20 pretinieku metienus.

Šveicei šī bija otrā uzvara turnīrā, pirms tam šveicieši pagarinājumā pieveica Slovēniju, bet Norvēģijas kontā pasaules čempionātā tagad ir uzvara un zaudējums.