Pasaules hokeja čempionātā otrdien, 10. maijā, Sanktpēterburgas grupā Francija ar 6:2 (3:1, 1:0, 2:1) pieveica Ungāriju, iesaistoties cīņā par vietu ceturtdaļfinālā.

Francijas izlasei tagad trīs spēlēs ir pieci punkti, kas ļauj tai ieņemt ceturto vietu savā grupā. Ungāri trīs spēlēs piedzīvojuši tikai zaudējumus pamatlaikā un ir vieni no galvenajiem pretendentiem uz izkrišanu no elites.

Francijas izlases rindās trīs vārtus guva Saša Treijē, bet pa reizei izcēlās Nikolā Rics, Damjēns Flerī un Florians Šakašvili. Ungāriem vārtus guva Martons Vašs, kurš pirmajā periodā izlīdzināja rezultātu 1:1, un Ištvans Šofrons.

$duelID=309;$eventID=11;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>