Vācijas hokeja izlase pārliecinoši sākusi Rīgā notiekošo pasaules čempionātu, sestdien, 22. maijā, gūstot otro graujošo uzvaru divās dienās – "Arēnā Rīga" B grupas spēlē Vācija ar 5:1 (1:0, 3:1, 1:0) pieveica Norvēģijas valstsvienību.

Tādējādi Vācija divos mačos guvusi jau 14 vārtus un kļuvusi pagaidām par B grupas līderi.

Vācijas hokejisti pirmos vārtus guva 16 sekundes pirms pirmā perioda beigām, kad Matiass Plahta pielaboja metienu. Pamatus uzvarai Vācija ielika otrā perioda pirmajā daļā, septiņu minūšu laikā gūstot trīs vārtus – precīzi bija Leons Gavanke, Leonhards Pfoderls un Luakss Reihels.

Emīls Lilebergs norvēģiem vienus vārtus atguva, nepilnas četras minūtes pirms otrā perioda beigam pielabojot Matisa Olimba metienu, tomēr saasināt cīņu Norvēģijai neizdevās. Pēdējā trešdalā teicams plaukstas metiens padevās vēl Līnam Bergmanam, kurš pielika punktu Vācijas uzvarai.

Norvēģiem šī bija pirmā spēle turnīrā, bet nākamajā mačā Norvēģija svētdien tiksies ar Vācijas "pirmo upuri" Itāliju. Savukārt Vācijai svētdien brīvdiena, bet pirmdien jāspēlē pret Latvijas sadusmoto Kanādu.

$duelID=1317;$eventID=27;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>