Vācijas izlase trešdien izcīnīja savu pirmo uzvaru šāgada hokeja čempionātā, ar 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) pārspējot Austrijas valstsvienību.

Spēles pirmajā trešdaļā neviens no vārtsargiem netika pārspēts, lai gan Austrijas izlasei tika dota iespēja trīs reizes spēlēt skaitliskajā vairākumā. Perioda vidū austrieši pat spēlēja pieci pret trim vāciešiem, taču Robs Zeps savos vārtos darbojās pārliecinoši. Ceturto noraidījumu vācieši nopelnīja līdz ar trešdaļas beigu signālu.

Otrajā trešdaļā komandas spēlēja disciplinētāk, īpaši Vācijas izlase, un viņi arī pirmie guva vārtus - divas minūtes pirms trešdaļas beigām Markuss Kinks izvirzīja vadībā Vācijas komandu.

Trešajā trešdaļā austrieši centās izlīdzināt rezultātu, kas noveda pie noteikumu pārkāpumiem un noraidījumiem, bet arī vācieši šai ziņā neatpalika. Pusminūti pirms perioda beigām divu minūšu noraidījumu saņēma Vācijas izlases aizsargs Torstens Ankerts, un austrieši nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. Tomēr veiksme bija vāciešu pusē, un Markuss Kinks deviņas sekundes pirms mača beigām raidīja ripu tukšajos austriešu vārtos - 2:0.

$d_id=67; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2013/hockeystar2013/fe.php' ?>