Valdība hokeja federācijai tomēr piešķir 500 000 eiro pasaules čempionāta rīkošanai
Foto: LETA

Valdība atbalstījusi 500 000 eiro piešķiršanu Izglītības un zinātnes ministrijai, lai Latvijas Hokeja federācija (LHF) segtu licences iegādes izdevumus, kas saistīti ar šā gada pasaules čempionāta hokejā vīriešiem organizēšanu Latvijā, portālu "Delfi" informēja ministrija.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Jautājumu par atbalsta piešķiršanu federācijai saistībā ar pasaules čempionāta rīkošanu Latvijā Izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša rosināja Latvijas Nacionālajā sporta padomes sēdē, kurā priekšlikums guva konceptuālu atbalstu.

Līdz šim papildu valsts budžeta līdzekļu piešķiršana biedrībai "Latvijas Hokeja federācija", lai segtu ar čempionāta organizēšanu un norisi saistītos izdevumus, netika plānota, jo 2022. gada 19. maijā, saskaņojot pasaules čempionāta organizēšanu Latvijā, federācija bija lūgusi tikai organizatorisku, bet ne finansiālu atbalstu.

Tomēr, apzinoties notikuma svarīgumu un tā nozīmi Latvijas un pasaules sporta dzīvē, Izglītības un zinātnes ministrijā pieņemts lēmums lemt par valsts budžeta līdzekļu piešķiršanu, lai segtu licences maksas daļu par čempionāta rīkošanas tiesībām.

Šī gada nozīmīgākais hokeja pasākums – 2023. gada IIHF pasaules čempionāts hokejā Latvijā un Somijā noris no 12. maija līdz 28. maijam.

Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.