Pasaules hokeja čempionātā otro uzvaru divās spēlēs izcīnīja viena no mājiniecēm Somijas izlase, kas sestdien Helsinkos, pateicoties vārtsarga Anti Rantas fantastiskajam sniegumam, ar 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) pieveica Slovākiju.

Rantam tā bija pirmā spēle lielajos turnīros Somijas izlases rindās, un uzreiz viņš savus vārtus nosargāja "sausā". 23 gadus vecais vārtsargs šajā mačā atvairīja visus 36 metienus. Somu hokejisti mačā izdarīja 23 metienus.

Pirmajā periodā milzīgs pārsvars bija Slovākijas hokejistiem, taču somi, izturējuši pretinieku spiedienu, spēles 12.minūtē guva pirmos vārtus – precīzs bija Juhamati Āltonens. Savukārt otros vārtus Somijai guva Petri Kontiola, kurš trešā perioda sākumā pārspēja pretinieku vārtsargu ar atkārtotu metienu.

Tādējādi pēc 4.maija spēlēm Somijas izlase ar pieciem punktiem kļuvusi par Helsinku grupas līderi.

$d_id=37; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2013/hockeystar2013/fe.php' ?>