Gatavojoties pasaules čempionātam Prāgā, pašreizējā pasaules čempione Krievijas hokeja izlase Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadībā viesos ar 4:3 pagarinājumā izrāva uzvaru pār Šveices valstsvienību.

Otrā perioda septītajā minūtē Serhejs Mozjakins guva pirmos vārtus mačā, bet jau pēc minūtes Reto Suri panāca izlīdzinājumu. Pēdējās trešdaļas sākumā Sergejs Širokovs otro reizi izvirzīja vadībā Krieviju, bet tad Julians Vokers un Gītans Hāss panāca 3:2 mājinieku labā.

Neizšķirtu Krievija panāca tikai pusotru minūti pirms pamatlaika beigām, kad vārtus guva Aleksandrs Popovs, bet šveiciešiem liktenīga izrādījās Timo Helblinga noraidīšana. Pamatlaika pēdējā minūtē šveiciešu hokejists nopelnīja 2+2 minūšu noraidījumu, ko pagarinājuma otrajā minūtē izmantoja Krievija – Mozjakins guva savus otros vārtus spēlē.