Zviedrijas hokeja izlase savā pēdējā spēlē A grupā pirmdien ar 4:2 (1:0, 1:2, 2:0) pārspēja Francijas valstsvienību, kas izrādīja spēcīgajiem skandināviem cienījamu pretsparu.

Spēles pirmajā periodā Zviedrijas izlase ļoti pārliecinoši dominēja laukumā, taču viņiem tikai vienreiz izdevās pārspēt pieredzējušo Kristobalu Uē. Rezultātu šai mačā atklāja Jākobs Jozefsons.

Otrajā trešdaļā francūži spēlēja ļoti iedvesmoti, rāvās uzbrukumā, izrādīja kārtīgu pretsparu zviedriem, kas vainagojās ar diviem Damjena Flerī gūtiem vārtiem, un Francija nonāca spēles vadībā ar 2:1. Tomēr trešdaļas beigās zviedri rezultātu izlīdzināja, realizējot skaitlisko vairākumu.

Trešajā trešdaļā Zviedrijas komanda atkal ņēma vadību savās rokās un īsā laika periodā panāca divu vārtu pārsvaru, turklāt pret ceturtajiem ielaistajiem vārtiem Uē nomainīja viņa kolēģis Florians Ardī, kurš savu spēles nogriezni aizvadīja "sausā".

Pēc šīs uzvaras Zviedrija nostiprinājās otrajā vietā A grupas kopvērtējumā, bet Francijai, lai saglabātu vietu elites divīzijā, pēdējā grupas mačā pret Latviju jāizcīna uzvara, tāpat kā Latvijai savas vietas saglabāšanai.