Gatavojoties 2016. gada pasaules hokeja čempionātam, Zviedrijas izlase Eirotūres ietvaros ar rezultātu 4:1 pārspēja Krievijas valstsvienību, kuru vada bijušais Latvijas izlases uzbrucējs Oļegs Znaroks.

Zviedrijas izlase līdz spēles 25. minūtei pēc Linusa Klasena un Linusa Hultstroma precīzajiem metieniem izvirzījās vadībā ar 2:0, bet Jevgeņijs Dadonovs vienus vārtus krieviem atguva. Niks Sorensens atjaunoja divu vārtu pārsvaru 39. minūtē, bet 13 sekundes pirms otrās trešdaļas beigām Klasens guva savus otros vārtus, panākot 4:1.

Citā spēlē Čehijas izlase ar rezultātu 3:2 pārspēja Somiju. Uzvarētājiem divus vārtus guva Lukašs Kašpars, bet reizi precīzs bija Mihals Kempnijs. Somijas izlasē vārtus guva Tomi Sallinens un Sebastians Aho.

Krievijas, Zviedrija un Čehijas izlases būs Latvijas valstsvienības pretinieces pasaules čempionātā. Tāpat A grupā spēlēs Šveice, Dānija, Norvēģija un Kazahstāna.