Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols sestdien Zviedrijas hokeja čempionāta spēlē atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm, taču viņa pārstāvētā "Orebro" piedzīvoja zaudējumu.

"Orebro" mājās ar 4:6 (0:2, 3:1, 1:3) piekāpās Stokholmas "Djurgardens IF", kas pārtrauca piecu zaudēto spēļu sēriju.

Ābols rezultatīvi piespēlēja komandas pirmo vārtu guvumā otrā perioda sākumā, ka arī pēdējos vārtos, kas gūti trešās trešdaļas 11.minūtē.

Uzbrucējs laukumā pavadīja 16 minūtes un 22 sekundes, kuru laikā piecreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 52,94% iemetienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu un spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Vārtus un rezultatīvu piespēli "Orebro" sastāvā nopelnīja Rasmus Risanens. Ābols un Risanens bija vienīgie savas komandas spēlētāji, kuri šajā duelī iekrāja vismaz divus rezultativitātes punktus.

Latviešu uzbrucējs šajā sezonā 27 spēlēs guvis desmit vārtus un desmitreiz rezultatīvi piespēlējis.

"Orebro" ar 57 punktiem 32 spēlēs Zviedrijas čempionātā ieņem piekto vietu.

Jau ziņots, ka Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Floridas "Panthers" trešdien ievietoja Ābolu neaizsargāto spēlētāju sarakstā, no kura latvieti neizvēlējās neviena cita NHL vienība.