Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols otrdien Erebrū Zviedrijas hokeja augstākās līgas (SHL) "play-off" mačā guva vārtus un rezultatīvi piespēlēja, palīdzot viņa un Kristapa Zīles pārstāvētajai "Orebro" pārspēt Oskara Cibuļska un vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvēto Jēvles "Brynas".

"Orebro" mājās ar 4:2 (1:1, 0:1, 3:0) pieveica "Brynas", "play-off" pirmās kārtas sērijā uzvarot ar 2-1.

Komandas kapteinis Ābols vārtus vairākumā guva trešā perioda 66.sekundē, panākot izlīdzinājumu 2:2, bet 53.minūtē vienādos sastāvos viņš piedalījās Līnusa Ēberja uzvaras vārtu tapšanā.

Viņš uz ledus pavadīja 19 minūtes un 29 sekundes, kuru laikā sešreiz meta pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 54,55% iemetienu un spēli beidza ar +/- rādītāju -1.

Zīle 17 minūtēs un 17 sekundēs laukumā spēli beidza ar +/- rādītāju +1.

Viesiem Cibuļskis nebija iekļauts pieteikumā, bet Gudļevskis palika uz rezervistu soliņa.

Viņa konkurents uz vietu vārtos Veini Vehvileinens atvairīja 22 no 25 pretinieku metieniem.

Pagājušajā sezonā Vekšes "Lakers" finālā pieveica "Rogle" vienību.