Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols pirmdien Zviedrijas hokeja čempionāta (SHL) otrajā ceturtdaļfināla spēlē guva vārtus un rezultatīvi piespēlēja, sekmējot "Orebro" vienības otro uzvaru.

Erebrū komanda viesos ar 2:1 (0:0, 2:1, 0:0) uzvarēja "Leksands", kas sērijā līdz četrām uzvarām ir iedzinējos ar 0-2.

Dienu iepriekš "Orebro" uzvarēja ar 6:1, bet Ābols šajā duelī izcēlās ar 2+2.

Pirmdien Ābols otrā perioda 56.sekundē realizēja skaitlisko vairākumu, bet 31 sekundi līdz trešdaļas beigām rezultatīvi piespēlēja Bornam Renduličam, kura rēķinā uzvaru nesošais "gols".

Ābols šajā spēlē laukumā pavadīja 13 minūtes un 37 sekundes, kuru laikā trīsreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 40% iemetienu un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Divās izslēgšanas spēlēs Ābols jau izcēlies ar trim vārtiem un tikpat rezultatīvām piespēlēm, kā arī efektivitātes koeficientu +5.

Ceturtdaļfināla trešo spēli abas komandas aizvadīs trešdien.

Ābols regulārā čempionāta 47 spēlēs guva 20 vārtus un 15 reizes rezultatīvi piespēlēja. Viņš bija savas komandas labākais vārtu guvējs un trešais rezultatīvākais hokejists.