Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols Austrumkrasta hokeja līgas (ECHL) komandā Grīnvilas "Swamp Rabbits" debitējis ar gūtiem vārtiem.

Grīnvilas vienība izbraukumā ar rezultātu 4:3 (2:2, 1:0, 0:1, 1:0) papildlaikā pieveica Norfolkas "Admirals" komandu.

Uzbrucējs otrā perioda septītajā minūtē no kreisā iemetiena apļa raidīja ripu vārtu stūrī, panākot viesiem vadību 3:2, ziņo kluba mājaslapa. Tas bija viens no diviem Ābola izpildītajiem metieniem šajā spēlē.

"Swamp Rabbits" vienība 13 spēlēs izcīnījusi sešas uzvaras un 13 punktus, kas tai ļauj atrasties Dienvidu divīzijas trešajā vietā septiņu komandu konkurencē.

Jau ziņots, ka 23 gadus vecais hokejists pirms sezonas centās iekļūt Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienības Floridas "Panthers" sastāvā, tomēr tas viņam neizdevās, un hokejists sezonu sāka Amerikas hokeja līgas (AHL) klubā Springfīldas "Thunderbirds". Tās rindās Ābols četrās spēlēs izcēlās ar vienu rezultatīvu piespēli, bet pēcāk tika nosūtīts uz ECHL.