Latvijas hokejista Artūra Kuldas pārstāvētais Atlantas „Thrashers” piektdien Nacionālās Hokeja līgas regulārā čempionāta spēlē izcīnīja „sauso” uzvaru ar 5:0 pār Austrumu konferences un visa NHL čempionāta līderiem Vašingtonas „Capitals”.

Jau pēc pirmās trešdaļas rezultāts bija pārliecinošs 3:0 „Thrashers” labā, turklāt šie trīs vārti tika gūti septiņu minūšu laikā, arī pārējos divos periodos atlanieši guva vēl pa vieniem vārtiem katrā, un katrreiz Vašingtonas „Capitals” vārtsargu pārspēja cits hokejists – Bens Īgers, Niks Antropovs, Evanders Keins, Dastins Baifiglīns un Aleksandrs Burmistrovs. Artūrs Kulda šai spēlē nepiedalījās.

„Thrashers” vārtsargs Ondrejs Pavelecs atvairīja 29 pretinieku radītās ripas, nodrošinot Atlantas klubam pirmo „sauso” uzvaru kopš 2009. gada 9. decembra un sagādājot „Capitals” otro zaudējumu piecās savstarpējās spēlēs.

Neskatoties uz šo zaudējumu, „Capitals” joprojām saglabā līderpozīciju Austrumu konferences kopvērtējumā, kurā „Thrashers” ieņem 10. vietu.