Latvijas uzbrucēja Rūdolfa Balcera Sanhosē "Sharks" sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā tika pie uzvaras pār Čikāgas "Blackhawks.

"Sharks" savā laukumā ar rezultātu 4:1 (1:0, 2:1, 1:0) uzvarēja Čikāgas "Blackhawks".

Balcers laukumā bija 13 minūtes un divas sekundes, kuru laikā nopelnīja divu minūšu noraidījumu, izpildīja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku metienu un noslēdza maču ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmajā trešdaļā mājinieku labā vārtus guva Džespers Vezerbijs, bet otrajā trešdaļā ar precīziem metieniem izcēlās Tomāšs Hertls un Timo Maiers. Spēles 36.minūtē viesiem izdevās samazināt deficītu, ripu "Sharks" vārtos raidot Taileram Džonsonam, taču noslēdzošā perioda ievadā trīs vārtu pārsvaru atguva Niks Bonino.

Mājinieku vārtus sargāja Kāpo Kahkonens, kurš atvairīja 27 no 28 pretinieku metieniem, kamēr "Blackhawks" vārtos Kevins Lankinens apturēja 15 mājinieku metienus.

"Sharks" ar izcīnītiem 74 punktiem 78 spēlēs ieņem 12.vietu Rietumu konferencē, kamēr "Blackhawks" ar 63 punktiem 79 mačos atrodas 14.pozīcijā.

Jau ziņots, ka Teodors Bļugers tika pie rezultatīvas piespēles, viņa pārstāvētajai Pitsburgas "Penguins" izbraukumā ar 7:2 sagraujot Detroitas "Red Wings". Tāpat vārtu guvumā arī asistēja Zemgus Girgensons, palīdzot Bufalo "Sabres" savā laukumā ar 5:3 uzvarēt Ņujorkas "Islanders".