Latvijas izlases hokejista Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē "Sharks" komanda ceturtdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē zaudēja Edmontonas "Oilers" vienībai.

"Sharks" hokejisti piekāpās ar rezultātu 2:5 (0:0, 1:2, 1:3). Sanhosē vienībai pārtrūka divu uzvaru sērija.

Balcers uz ledus pavadīja 14:29 minūtes, no kurām 42 sekundes bija mazākumā. Liepājnieks divreiz meta pa pretinieku vārtiem, bet vēl viens viņa metiens tika bloķēts. Balcers arī izpildīja četrus spēka paņēmienus, taču divreiz pazaudēja ripu. Uzbrucējs vienīgais komandā atzīmējās ar pozitīvu lietderības koeficientu (+1).

"Sharks" otrās trešdaļas otrajā minūtē pēc skaistas Tomāša Hertla un Timo Meiera saspēles izvirzījās vadībā. Erikam Karlsonam ripu atlika raidīt pustukšos vārtos, kamēr vārtsargs Maiks Smits bija jau palicis uz ledus.

Kailers Jamamoto drīz vien vairākumā izlīdzināja rezultātu (1:1). Savukārt perioda astotajā minūtē pēc Zaka Kasiana aktivitātes viesi savā zonā pazaudēja ripu. Pie tās tika Leons Draizaitls, kurš pēkšņā izgājienā jau izvirzīja vadībā "Oilers" komandu.

Trešās trešdaļas ievadā vienības jau otrādā secībā apmainījās vārtu guvumiem. Ripa pēc Derika Brasāra metiena atsitās pret Karlsona slidu un nonāca Kāpo Kakonena sargātajos vārtos (1:3). Taču nepilnu pusminūti vēlāk pie plaukstas metiena no vārtu priekšas tika Hertls, kurš samazināja deficītu (2:3).

Pēdējais vārds gan piederēja laukuma saimniekiem. Konors Makdeivids vairākumā ar izcilu piespēli izkārtoja Draizaitlam otro vārtu guvumu, bet skandalozais Evanders Keins, kurš šosezon pameta "Sharks" vienību, spēles izskaņā ripu jau raidīja tukšos vārtos.

Kakonens viesu labā atvairīja 36 no 40 metieniem, bet Smits tika galā ar 28 no 30 raidījumiem.

Sanhosē vienība ar 64 punktiem 63 spēlēs ieņem 13. vietu Rietumu konferencē, bet "Oilers" komanda ar 75 punktiem 64 spēlēs atrodas septītajā pozīcijā.