Latvijas izlases hokejists Rūdolfs Balcers svētdien aizvadīja otro spēli pēc atlabšanas no savainojuma, viņa pārstāvētajai Sanhosē "Sharks" komandai piedzīvojot zaudējumu izbraukumā.

"Sharks" komanda ar rezultātu 2:3 (1:0, 1:2, 0:0, 0:1) papildlaikā zaudēja Anaheimas "Ducks" vienībai.

Balcers spēli aizvadīja otrajā uzbrucēju virknējumā, laukumā pavadot 17:28 minūtes, no kurām 2:01 bija vairākumā, bet 2:15 – mazākumā. Liepājnieks izpildīja divus spēka paņēmienus, vienreiz atņēma pretiniekam ripu, zaudēja vienīgajā iemetienā, ka arī nopelnīja divas soda minūtes.

Uzbrucējs astoņas minūtes pirms spēles beigām ar rokām laukuma apmalē iegrūda Džosu Mahuru, par ko nopelnīja noraidījumu. Komandas biedru aizstāvēt metās 20 gadus vecais Trevors Zīgress, ar kuru Balceram nācās skaidroties.

Šī mazākuma laikā ripu "Ducks" vārtos raidīja Džeikobs Midltons, kurš izcēlās ātrajā uzbrukumā. Taču video atkārtojums tiesnešiem ļāva noteikt, ka uzbrucējs vēl pirms ripas saņemšanas ieslidojis pretinieku zonā.

Uzvaras vārtus mājiniekiem guva zviedrs Rikards Rakels, kurš izcēlās pašā papildlaika ievadā. Uzbrucējs izcili ieņēma vietu uz zilās līnijas, tur sagaidot piespēli no Troja Terija, bet tad aizslidojot izgājienā uz "Sharks" vārtiem.

Rūdolfs Balcers šosezon piedalījies 35 spēlēs, kurās sakrājis 15 punktus (6+9). Savukārt "Sharks" komanda ar 55 punktiem 56 spēlēs ieņem 13. vietu Rietumu konferencē.

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" vienība svētdien ar rezultātu 0:3 (0:0, 0:1, 0:2) mājās piekāpās Losandželosas "Kings" vienībai.

Viesu labā divus vārtus guva Andreass Atanasiu, kurš otrajā trešdaļā panāca rezultātu 0:1, bet minūti līdz spēles beigām raidīja ripu tukšos vārtos. Spēlei punktu pielika Dastins Brauns, kurš arī izmantoja iespēju, "Sabres" komandai spēlējot ar sešiem laukuma spēlētājiem.

Girgensons kāda plašāk neatklāta ķermeņa apakšdaļas savainojuma dēļ nav spēlējis kopš 26. janvāra. Hokejists sestdien pirmo reizi piedalījās pilnā treniņā kopā ar komandu.

Bufalo vienība ar 44 punktiem 57 spēlēs ieņem 14. vietu Austrumu konferencē.