Kārtējo zaudējumu ceturtdien piedzīvojusi Latvijas uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Otavas "Senators", kas ar rezultātu 1:5 (1:2, 0:1, 0:2) atzina Rietumu konferences līdervienības Kalgari "Flames" pārākumu.

Balcers izcēlās ar savas NHL karjeras otro lielāko spēles laiku, nospēlējot 16:48 minūtes (2:03 vairākumā, 0:30 mazākumā), kuru laikā hokejists izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, zaudēja abos iemetienos un nopelnīja lietderības koeficientu -1.

Latvietis šosezon jau aizvadījis 28 NHL spēles, kurās izcēlies ar četriem vārtiem un sešām rezultatīvām piespēlēm.

Pirmie vārtus šajā spēlē guva viesi no Otavas, kad Dilans Demelo četrarpus minūtes pēc spēles sākuma atklāja tās rezultātu. Tomēr "Senators" šajā spēlē vairs vārdu neizteica. Mājinieki izpildīja gandrīz divreiz vairāk metienu (36 pret 19), no kuriem tika realizēti pieci.

Sākotnēji Maiks Džiordano rezultātu izlīdzināja mazākumā, bet pēc 11 nospēlētām minūtēm Gārnets Hatavejs panāca 2:1. Nākamo divu periodu laikā vēl trīs ripas nokļuva Krega Andersona sargātajos vārtos, "Flames" spēli uzvarot ar pārliecinošu 5:1.

"Senators" klubam šis bija jau 13. zaudējums pēdējās 16 spēlēs, bet turnīra tabulā Austrumu konferences komanda ieņem pēdējo vietu visā līgā ar 56 izcīnītiem punktiem 74 spēlēs. Savukārt "Flames" vienība guvusi jau 99 punktus pēc tikpat aizvadītām spēlēm, kas tai ļauj nostiprināties Rietumu konferences vadošajā pozīcijā.

"Senators" sestdien 23. martā noslēgs trīs spēļu izbraukumu, viesojoties pie Edmontonas "Oilers" vienības.