Latvijas izlases hokejists Rūdolfs Balcers trešdien aizvadītu Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēli uzsāka Otavas "Senators" komandas pirmajā uzbrucēju virknējumā, bet pati vienība izbraukumā ar rezultātu 4:1 (2:0, 1:1, 1:0) pārspēja Ņujorkas "Rangers" hokejistus.

Balcers laukumā nospēlēja 13:41 minūtes, no kurām 4:09 tika aizvadītas skaitliskajā vairākumā, un to laikā izpildīja divus metienus, pa divām reizēm veica spēka paņēmienus un atņēma pretiniekiem ripu, kā arī zaudēja vienīgajā iemetienā. Hokejists nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Pirmie vārtus guva "Senators" hokejisti, pirmā perioda vidū pusotras minūtes laikā izceļoties Bobijam Raienam un Zakam Smitam.

Otrā perioda piektajā minūtē Liass Andersons pie rezultāta 0:3 atspēlēja vienus vārtus, bet sasniegt lielāku rezultativitāti "Rangers" hokejisti nebija spējīgi.

Otavas komanda 80 spēlēs nopelnījusi 64 punktus, kas tai joprojām liek atrasties pēdējā vietā NHL, savukārt Austrumu konferences biedri Ņujorkas "Rangers" konferencē ieņem 14. vietu, pateicoties 75 punktiem 80 spēlēs.