Nacionāās hokeja līgas (NHL) spēlē ar rezultativitātes punktu pirmdien, 8. marta, izcēlās Rūdolfs Balcers, palīdzot Sanhosē "Sharks" ar 3:2 (0:1, 1:1, 1:0, 1:0) pieveikt Sentluisas "Blues" un pārtraukt trīs zaudējumu sēriju.

Balceram tā bija piektā rezultatīvā piespēle un septītais rezultaivitātes punkts sezonā aizvadītajās 13 spēlēs.

Latvijas izlases uzbrucējs pie punkta tika pēdējās trešdaļas astotajā minūtē, kad "Sharks" kapteinis Logans Kutūrs vairākumā guva savus 13. vārtus sezonā un panāca 2:2. Visā spēlē Balcers laukumā bija 17:17 minūtes, no kurām 1:19 spēlēja vairākumā, izdarīja divus metienus pa vārtiem, izdarīja divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu metienu, bet viņa lietderības koeficients bija neitrāls.

"Blues" labā vārtus guva Niko Mikola, kuram tas bija pirmais gols NHL karjerā, un Breidens Šens, bet "Sharks" sastāvā pamatlaikā vēl izcēlās Marks Eduards Vlasičs. Pagarinājumā uzvaras vārtus "haizivīm" guva Evanders Keins - "Sharks" atvairīja "Blues" uzbrukumu un pretuzbrukumā Keins bija precīzs pēc Ērika Karlsona piespēles.

"Sharks" ar 21 punktu 23 spēlēs ir vājākā no astoņām komandām NHL Rietumu divīzijā.