Latvijas aizsarga Uvja Jāņa Balinska pārstāvētā Liberecas "Bīlī Tygrži" pirmdien Hradeckrālovā cieta zaudējumu Čehijas hokeja ekstralīgas ceturtdaļfināla otrajā spēlē, bet Kārļa Čukstes pārstāvētā Tršinecas "Ocelārži" Prāgā svinēja uzvaru.

Liberecas "Bīlī Tygrži" izbraukumā ar 2:3 (0:0, 1:2, 1:1) piekāpās Hradeckrālovas "Mountfield" sērijā līdz četrām uzvarām rezultātam esot 1-1.

Latvijas aizsargs 18 minūtēs un 44 sekundēs uz ledus vienreiz meta pa vārtiem, noslēdzot maču ar +/- rādītāju -1.

Kārļa Čukstes pārstāvētā "Ocelārži" viesos pagarinājumā ar 3:2 (1:1, 0:1, 1:0, 1:0) pārspēja Prāgas "Sparta", sērijā panākot 1:1.

Čukste bija viesu komandas pieteikumā, bet laukumā nedevās.

Uzvaru pagarinājuma astotajā minūtē vairākumā panāca Daniels Voženīleks, bet divus vārtus uzvarētāju labā guva Libors Hudāčeks.

Ceturtdaļfināla pārī, kurā tiekas Vītkovices "Ridera" ar uzbrucēju Robertu Bukartu sastāvā un Brno "Kometa", ir neizšķirts 1-1.

Ekstralīgā šajā sezonā spēlēja 11 latvieši.

Iepriekšējās sezonas finālsērijā Tršinecas "Ocelārži" ar 4-2 pieveica Prāgas "Sparta" vienību.