Zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas pirmajā spēlē ceturtdien piedzīvoja latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētais klubs Filadelfijas "Flyers", kas savā laukumā ar 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) piekāpās Bufalo "Sabres".

Kā zināms, Bārtulis nav spēlējis kopš februāra beigām, kad vienā no spēlēm guva traumu. Paredzams, ka ierindā viņš varētu atgriezties pēc mēneša.

Vienīgos vārtus "Flyers" zaudēja pēdējās trešdaļas sestajā minūtē, kad precīzs bija Patriks Kaleta.

Vēl ceturtdien pirmajās spēlēs uzvaras izcīnīja Monreālas "Canadiens" un Sanhosē "Sharks". Monreālas hokejisti viesos ar 2:0 apspēlēja Bostonas "Bruins", bet "Sharks" savā laukumā pagarinājumā ar 3:2 pārspēja Losandželosas "Kings".