Ar rezultatīvu piespēli otrajā Amerikas hokeja līgas (AHL) mačā pēc traumas izārstēšanas izcēlies Latvijas aizsargs Oskars Bārtulis, taču viņa pārstāvētā Adirondakas "Phantoms" komanda ar rezultātu 3:4 (3:3, 0:0, 0:1) piekāpās Binhemtonas “Senators” vienībai.

Bārtulis ar rezultatīvu piespēli izcēlās pirmās trešdaļas trešajā minūtē, palīdzot gūt savas komandas pirmos vārtos un izlīdzinot rezultātu 1:1. Vēl latviešu aizsarga kontā pieci metieni pa pretinieku vārtiem un viens divu minūšu noraidījums.

AHL kopvērtējumā šobrīd "Phantoms" vienība ar 44 punktiem 41 mačā ieņem otro vietu Austrumu konferences Ziemeļaustrumu divīzijā