Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Oskars Batņa otrdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Somijas augstākās līgas mačā un sekmēja Mikeli "Jukurit" komandas uzvaru.

"Jukurit" savā laukumā ar rezultātu 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) uzvarēja turnīra līderi Turku TPS.

Batņa ar rezultatīvu piespēli atzīmējās mača septītajā minūtē, kad vairākumā sekmīgi nospēlēja vārtu priekšā un palīdzēja panākt 1:0. Viņš šajā duelī spēlēja 13 minūtes un 13 sekundes, kuru laikā uzvarēja deviņos no četriem iemetieniem un dueli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Latviešu hokejists četrās spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

"Jukurit" ar 17 punktiem 17 mačos ieņem 13.vietu 15 komandu konkurencē.

Līgums ar 26 gadus veco centra uzbrucēju noslēgts līdz šīs sezonas beigām. Batņa šoruden uzsāka savu otro sezonu Francijas augstākās līgas komandā Angletas "Hormadi".