Latvijas izlases uzbrucējs Māris Bičevskis otrdien guva vārtus, taču neglāba "Mlada Boleslav" komandu no zaudējuma Čehijas čempionāta spēlē.

"Mlada Boleslav" vienība viesos ar rezultātu 2:6 (0:1, 0:3, 2:2) piekāpās Prāgas "Sparta" komandai.

Bičevskis vārtus guva septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām, kad pēc komandas biedra metiena no zilās līnijas, pielaboja ripu un ieraidīja to bijušā Rīgas "Dinamo" vārtsarga Jakuba Sedlāčeka sargātajā cietoksnī.

Uzbrucējs šajā mačā uz ledus pavadīja 17 minūtes un trīs sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem, uzvarēja septiņos no 13 iemetieniem un tika pie negatīva lietderības koeficienta.

Zaudējumu otrdien cieta arī aizsarga Oskara Cibuļska pārstāvētā Hradeckrālovas "Mountfield" vienība, kas izbraukumā ar rezultātu 1:2 (1:1, 0:1, 0:2) atzina Brno "Kometa" hokejistu pārākumu. Cibuļskis 22 minūtēs un 19 sekundēs trīs reizes meta pa vārtiem un dueli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

No latviešu pārstāvētajām komandām turnīra tabulā visaugstāk ir "Mlada Boleslav", kas ar 83 punktiem 47 spēlēs ir trešajā vietā.