Latvijas uzbrucējs Māris Bičevskis ceturtdien guva vārtus Čehijas hokeja ekstralīgas pusfināla sērijas trešajā spēlē, viņa pārstāvētajai "Mlada Boleslav" komandai piedzīvojot zaudējumu.

"Mlada Boleslav" mājās ar rezultātu 3:4 (1:0, 1:0, 1:3, 0:1) papildlaikā piekāpās Tršinecas "Ocelārži" komandai un sērijā līdz četrām uzvarām nonāca iedzinējos ar 0-3.

Bičevskis vārtus guva otrā perioda astotajā minūtē, kad vidusszonā uztvēra ripu, ieslidoja uzbrukuma zonā un pretinieku hokejista aizsegā no iemetienu apļa izdarīja metienu, panākdams 2:0.

Latviešu uzbrucējs uz ledus pavadīja 20 minūtes un 39 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja desmit no 23 iemetieniem un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Tāpat sērijā ar 0-3 iedzinējos nonākusi aizsarga Kristofera Binduļa pārstāvētā Česke Budejovices "Motor", kas mājās ar 2:3 (1:0, 0:0, 1:2, 0:1) papildlaikā zaudēja Prāgas "Sparta" komandai. Bindulis traumas dēļ nebija pieteikumā.