Latvijas uzbrucējs Māris Bičevskis ceturtdien Pilzenē izcēlās ar rezultatīvu piespēli Čehijas hokeja ekstralīgas izslēgšanas turnīra piektajā mačā, viņa pārstāvētajai "Mlada Boleslav" izbraukumā svinot uzvaru sērijā pret uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvēto Pilzenes "Škoda".

Dzierkala pārstāvētā "Škoda" savā laukumā ar 2:3 (0:1, 1:1, 1:1) atzina "Mlada Boleslav" pārākumu, "play-off" pirmās kārtas sērijā līdz trīs uzvarām piekāpjoties ar 2-3.

Bičevskis 51 sekundi pirms otrā pārtraukuma vairākumā rezultatīvi piespēlēja Oskaram Flinam, kurš panāca 2:1.

Bičevskis uzvarētāju vienības rindās laukumā pavadītajās 21 minūtē un 49 sekundēs izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un uzvarēja astoņos no 21 iemetiena.

Tikmēr mājinieku vienībā Dzierkals uz ledus pavadīja 15 minūtes un 38 sekundes, trīsreiz metot pa pretinieku vārtiem.

Savukārt uzbrucējs Roberts Bukarts joprojām dziedē traumu, kamēr viņa pārstāvētā Vītkovices "Ridera" savā laukumā ar 3:1 (1:1, 0:0, 2:0) pārspēja "Olomouc" un iekļuva "play-off" otrajā kārtā, sērijā līdz trīs uzvarām uzvarot ar 3-2.

Astoņas komandas izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā cīnās par tiesībām spēlēt ceturtdaļfinālā, kur jau tikušas pamatturnīra labākās četras vienības, tajā skaitā arī aizsarga Kristofera Binduļa pārstāvētā Česke Budejovices "Motor".