Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņā sestdien trešo uzvaru izcīnīja Čikāgas "Blackhawks" komanda, kas izbraukumā ar rezultātu 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) pārspēja Tampabejas "Lightning".

Līdz ar to rezultāts sērijā līdz četrām uzvarām kļuva 3-2 "Blackhawks" labā.

"Lightning" komandas vārtos atgriezās Bens Bišops, kurš savainojuma dēļ izlaida iepriekšējo spēli un komandas treniņus. Rezervē bija krievs Andrejs Vasiļevskis, līdz ar to latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis neiekļuva spēles pieteikumā.

Spēles septītajā minūtē Patriks Šarps izmantoja nesaprašanos starp "Lightning" vārtsargu un aizsargu, raidot ripu tukšos vārtos. Otrā perioda vidū Valteri Filpula pēc teicas Džeisona Gerisona piespēles rezultātu izlīdzināja.

Spēles 42.minūtē uzvaras vārtus guva Čikāgas komanda, ar rezultatīvu metienu pēc vārtsarga atsistās ripas izceļoties Antuānas Vermetam. "Lightning" trešajā periodā dominēja, bet raidīt ripu pretinieku vārtos vairs nespēja.