Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē ceturtdien Čikāgas "Penguins" hokejisti ar rezultātu 10:1 sagrāva pašreizējos Stenlija kausa īpašniekus Pitsburgas "Penguins".

Šajā mačā Brendons Sāds izcēlās ar trīs vārtiem jeb "hat-trick", bet divus vārtus guva Niks Šmalcs. Vēl pa vienam precīzam metienam izdarīja Rihards Paniks, Patriks Keins, Brents Sībruks, Raiens Hārtmans un Patriks Šarps. Vienīgo "golu" Pitsburgas komandai guva Fils Kesels.

Pirmajā trešdaļā "Blackhawks" guva piecus vārtus pēc kārtas, pirmos trīs precīzos metienus izdarot minūtes un 13 sekunžu laikā, bet otrā perioda ievadā Kesels izdarīja precīzu metienu. Turpinājumā čikāgieši guva vēl piecus bezatbildes vārtus.

"Tas bija apkaunojoši," teica "Penguins" kapteinis Sidnijs Krosbijs. "Pēc nospēlētām desmit minūtēm rezultāts bija 0:4. Es nezinu ko teikt. Mēs pieļāvām kļūdas, un viņi par to mūs sodīja. Viņi izmantoja katru kļūdu."