Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas finālsēriju trešdien ar uzvaru izbraukumā iesāka Čikāgas "Blackhawks" komanda, kas ar rezultātu 2:1 (0:1, 0:0, 2:0) pārspēja Tampabejas "Lightning".

Sērijā līdz četrām uzvarām "Blackhawks" izvirzījās vadībā ar rezultātu 1-0.

Spēles piektajā minūtē Alekss Killorns izvirzīja vadībā "Lightning" komandu, kad viņš ļoti meistarīgi nospēlēja vārtu priekšā un raidīja ripu Korija Krauforda sargātajos "Blackhawks" vārtos. Turpinājumā ritēja līdzīga spēkošanās.

Sešas minūtes pirms pamatlaika beigām Teuvo Teravainens ar precīzu metienu no distances spēja rezultātu izlīdzināt, bet divas minūtes pēc tam Antuāns Vermets sodīja "Lightning" par paviršu piespēli savā zonā. Tie arī bija "Blackhawks" uzvaras vārti.

Arī nākamā spēle 7.jūnijā norisināsies Tampā, bet pēc tam komandas divas spēles aizvadīs "Blackhawks" mājas laukumā.

Kopā ar "Lightning" komandu joprojām trenējas latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis, taču viņš mačiem netiek pieteikts.