Četru zaudējumu sēriju naktī uz pirmdienu Nacionālajā hokeja līgā (NHL) pārtrauca Kolumbusas "Blue Jackets" komanda.

Kolumbusas vienība savu skatītāju priekšā ar 4:3 (2:3, 0:0, 1:0, 1:0) pagarinājumā pieveica Otavas "Sentaros".

Latviešu vārtsargs Elvis Merzļikins šajā mačā nepiedalījās slimības dēļ, bet "Blue Jackets" vārtos debitēja nesen maiņas darījumā ar Arizonas "Coyotes" iegūtais Džons Gilīss, kurš atvairīja 24 no 27 metieniem.

Pirmās trešdaļas laikā "Blue Jackets" divreiz nenosargāja vienu vārtu pārsvaru, turklāt arī pati nonāca iedzinējos ar 2:3. 55. minūtē neizšķirtu panāca mājinieku kapteinis Būns Dženers, bet uzvaru Kolumbusai pagarinājuma 16. sekundē pēc presinga pretinieku zonā nodrošināja Kirils Marčenko.

"Blue Jackets" ar 56 punktiem 76 spēlēs ir Austrumu konferences vājākā komanda un jau krietnu laiku zaudējusi cerības iekļūt Stenlija kausa izcīņā.