Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Kolumbusas "Blue Jackets" otrdien mājās piekāpās Vegasas "Golden Knights" vienībai, bet mājinieku vārtos Latvijas izlases hokejista Elvja Merzļikina vietā stājās Somijas vārtsargs Jonass Korpisalo, kurš tika atzīts par spēles trešo zvaigzni.

Kolumbusas vienība 2017./2018. gada sezonas finālistu pārākumu atzina ar rezultātu 1:2 (0:1, 1:1, 0:0).

Spēles rezultātu atklāja "Golden Knights" uzbrucējs Railijs Smits, kurš pirmā perioda pēdējā minūtē veiksmīgi nospēlēja pie Korpisalo sargātajiem vārtiem. Otrajā trešdaļā ar spēcīgu plaukstas metienu rezultātu izlīdzināja Būns Dženners, bet pāris minūtes vēlāk viesi skaitliskajā mazākumā aizbēga pretuzbrukumā, kuru realizēja Smits.

Par spēles pirmo zvaigzni tika atzīts divus vārtus guvušais Railijs Smits, bet otrās zvaigznes gods tika Viljamam Karlsonam, kurš abus precīzos metienus kaldināja ar rezultatīvām piespēlēm.

Savukārt par spēles trešo zvaigzni tika nosaukts Jonass Korpisalo. Soms tika galā ar 23 no 25 metieniem, tādējādi atvairot 92,0% procentus pretinieku raidījumu.

Iepriekšējās divas Kolumbusas spēles vārtos noslēdza tieši Elvis Merzļikins. Mačā pret Sentluisas "Blues" komandas nominālais otrais vārtsargs atvairīja 23 no 27 pretinieku metieniem, bet spēli iepriekš Merzļikins otrajā periodā nomainīja Korpisalo un atvairīja visus 19 "Oilers" komandas raidījumus.

Merzļikins šosezon piedalījies četrās spēlēs, vidēji mačā ielaižot 3,9 vārtus un atvairot 88,2% pretinieku metienu. Ar viņu vārtos Kolumbusas vienība vēl nav uzvarējusi. Savukārt Korpisalo piedalījies 12 spēlēs, kurās izcīnītas piecas uzvaras, bet vārtsargs vidēji spēlē ielaidis 3,14 vārtus un atvairījis 89,2% metienu.

Kolumbusas klubs 15 spēlēs izcīnījis 13 punktus, kas tam dod 11. vietu Austrumu konferencē. Vienība nākamo spēli aizvadīs ceturtdien, izbraukumā tiekoties ar Arizonas "Coyotes" hokejistiem.