Nacionālajā hokeja līgā (NHL) ceturto zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja latvieša Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" vienība, kas izbraukumā ar 1:2 piekāpās līgas pastarītei Losandželosas "Kings".

Teodors Bļugers laukumā pavadīja 13 minūtes un 46 sekundes, divas minūtes un 23 sekundes no tām mazākumā. Latvietis izpildīja vienu spēka paņēmienu, vienreiz atņēma pretiniekam ripu, bloķēja vienu metienu un uzvarēja tikai 29% iemetienu. Uzbrucējs maču pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Mājinieki rezultātu atklāja jau mača trešajā minūtē, izmantodami skaitlisko vairākumu. Kanādieša Šona Volkera tālmetienu no zilās līnijas vārtu priekšā pielaboja Bleiks Lizots (0:1).

Veiksmīgus "ģērbtuves" vārtus 32 sekundes līdz otrā perioda beigām Losandželosas "Kings" labā guva Trevors Luiss, kurš savāca sava metiena atlēkušo ripu un pārspēja Pitsburgas vārtsargu Tristanu Džariju (0:2).

Cerību mačā "Penguins" hokejistiem atgrieza trešā perioda septītajā minūtē gūtie vārti (1:2). Pretuzbrukumā par ripu labi nocīnījās zviedrs Patriks Hornkvists, tālāk to saņēma Jevgenijs Malkins, kurš to tukšu vārtu priekšā izkārtoja partnerim Braienam Rastam.

Pēdējās divas minūtes "Penguins" pavadīja bez vārtsarga, ar sešiem laukuma spēlētājiem, taču izlīdzinājuma vārtus nespēja gūt.

Izcilu maču Losandželosas kluba vārtos aizvadīja Kelvins Pētersens, kurš tika galā ar 35 pretinieku metieniem.

"Penguins" ar 80 punktiem pēc 62 spēlēm ieņem Austrumu konferences ceturto pozīciju. Nākamais mačs pitsburgiešiem 29. februārī viesos pret Anaheimas "Ducks" vienību.