Latvijas hokejists Teodors Bļugers piektdien Amerikas hokeja līgas (AHL) izslēgšanas spēļu jeb Kaldera kausa izcīņas pirmajā spēlē neglāba Vilksbāres/Skrentonas "Penguins" no zaudējuma.

"Penguins" pirmajā spēlē izbraukumā ar rezultātu 2:3 (1:0, 1:0, 0:2, 0:1) pagarinājumā piekāpās Šarlotas "Checkers". "Penguins" pirmajos divos periodos ieguva divu vārtu pārsvaru, bet trešajā trešdaļā nespēja to nosargāt. Pagarinājuma ceturtajā minūtē "Checkers" spēlētājs Lukass Valmarks guva uzvaru nesošos vārtus.

Bļugers šajā mačā izdarīja četrus metienus pa vārtiem un nopelnīja vienu divu minūšu noraidījumu, spēli noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficentu.

Regulārais čempionāts Bļugeram individuāli bija ļoti veiksmīgs, un viņš 70 spēlēs guva 21 vārtus un izdarīja 24 rezultatīvas piespēles.

No latviešiem AHL izslēgšanas spēleš vēl cīņās arī Rūdolfs Balcers un viņa pārstāvētā Sanhosē "Barracuda", kas pirmajā mačā piedzīvoja zaudējumu ar 2:4 Taksonas "Roadrunners".