Latvijas izlases hokejista Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" komanda piektdien otro reizi trīs dienās izbraukumā atzina Filadelfijas "Flyers" pārākumu.

"Penguins" komanda laukuma saimniekiem zaudēja ar rezultātu 2:5 (2:3, 0:0, 0:2). Pitsburgas klubs trešdien Filadelfijas hokejistiem jau piekāpās ar rezultātu 3:6.

Teodors Bļugers uz ledus pavadīja 12:13 minūtes, no kurām 3:27 bija mazākumā. Centra uzbrucējs izpildīja divus spēka paņēmienus, zaudēja visos četros iemetienos, kā arī atzīmējās ar lietderības koeficientu -1.

Treviss Koņečnijs jau pirmo desmit minūšu laikā guva divus vārtus mājinieku labā, bet tūlīt pat piebalsoja arī Ivans Provorovs, laukuma saimniekiem negaidīti ātri panākot jau rezultātu 3:0. Tristana Džarija vietā Pitsburgas komandas vārtos tūlīt pat stājās Keisijs Desmits.

Tomēr vispirms Sidnijs Krosbijs vairākumā un Brendons Tanevs vienādos sastāvos divu minūšu laikā divus vārtus atspēlēja.

Trešajā periodā Koņečnijs gan sev nokārtoja "hat-trick", savukārt Oskars Lindbloms nodrošināja mājiniekiem uzvaru ar komandas piekto vārtu guvumu.

Pitsburgas klubs svētdien aizvadīs pirmo no divām spēlēm pēc kārtas ar Vašingtonas "Capitals" vienību.