Latvijas izlases hokejists Teodors Bļugers pirmdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā uzvarēja viņa pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" komanda, laukumā pavadīja 18 minūtes, taču neizmantoja izcilu iespēju gūt vārtus.

Pitsburgas "Penguins" vienība izbraukumā ar rezultātu 6:1 (3:0, 2:1, 1:0) pieveica Sietlas "Kraken" komandu, kas aizvada pirmo sezonu NHL čempionātā.

Bļugers laukumā pavadīja 18:24 minūtes, mazākumā nospēlējot 32 sekundes. Trešā virknējuma centra uzbrucējs izpelnījās lielāko spēles laiku starp "Penguins" uzbrucējiem. Tas ir arī viņa piektais lielākais spēles laiks šosezon. Sev atvēlētajā laikā uzbrucējs uzvarēja piecos no astoņiem iemetieniem, kā arī izpildīja vienu metienu.

Latvijas hokejista vienīgais mēģinājums apdraudēt vārtus pienāca otrajā trešdaļā, kad rezultāts jau bija 3:1. Bļugers mazākumā "aizbēga" uz pretinieku vārtiem, taču nespēja raidīt ripu starp vārtsarga Džoija Dakorda kājsargiem.

Viesi pārliecinošu vadību nodrošināja jau pirmo sešu minūšu laikā, kad ar vārtu guvumiem atzīmējās Džefs Kārters, Sidnijs Krosbijs un Dantons Heinens. Vācietis Filips Grūbauers šo minūšu laikā atvairīja tikai vienu no četriem raidījumiem, viņa vietā vārtos stājoties Dakordam.

Sietlas vienībai vienus vārtus otrās trešdaļas ievadā atguva Džordans Eberle, bet divus precīzus metienus Pitsburgas komandas labā izpildīja Džeiks Gencels, kā arī otro reizi spēlē vārtus guva Kārters.

Pitsburgas vienība ar 29 punktiem 25 spēlēs ieņem septīto vietu Austrumu konferencē. Savukārt debitanti "Kraken" komanda ar 20 punktiem 25 spēlēs ieņem 14. vietu Rietumos. Teodors Bļugers piedalījies visās 25 spēlēs, sakrājot desmit punktus (6+4).

Pitsburgas vienība izbraukuma spēļu sēriju turpinās vien piektdien, kad viesosies pie Vašingtonas "Capitals" komandas.