Latvijas uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" komanda piektdien zaudēja Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmssezonas pārbaudes spēlē.

"Penguins" izbraukuma spēlē ar rezultātu 2:4 (0:1, 1:1, 1:2) piekāpās Detroitas "Red Wings" vienībai.

Bļugers šajā spēlē netika iekļauts sastāvā un uz ledus nedevās.

Īsi pirms pirmās trešdaļas beigām viesu komandu vadībā izvirzīja Piuss Zuters. Otrās trešdaļas septītajā minūtē pārsvaru dubultoja Filips Hroneks, panākot 2:0. "Penguins" atguva vienus vārtus, kad Drū O'Konors izmantoja vairākumu.

Trešās trešdaļas piektajā minūtē, pārtverot ripu, vārtus guva Pitsburgas spēlētājs Dominiks Simons, kas ļāva izlīdzināt rezultātu. Pēc tam Detroitas vienība guva divus bezatbildes vārtus Džozefs Veleno un Tailera Bertuci izpildījumā, nodrošinot uzvaru mačā.

Nākamo pārbaudes spēli pret Elvja Merzļikina pārstāvēto Kolumbusas "Blue Jackets" Pitsburgas vienība aizvadīs sestdien.