Graujošu zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā naktī uz piektdienu piedzīvoja latviešu uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vegasas "Golden Knights".

"Golden Knights" savu skatītāju priekšā ar 2:7 (0:1, 2:2, 0:4) piekāpās Kalgari "Flames", tādējādi pārtraucot savu četru uzvaru sēriju.

Bļugers šajā mačā uz ledus pavadīja 12:38 minūtes, kuru laikā metienus pa vārtiem neizpildīja, bet pielietoja divus spēka paņēmienus, bloķēja trīs pretinieku raidījumus, uzvarēja 38% iemetienu un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -2, kas bija otrais sliktākais rādītājs komandā.

Vēl otrajā periodā Lasvegasas komanda spēja atspēlēties no 0:2 un panākt neizšķirtu, taču trešdaļas izskaņā Bleiks Kolmans no jauna vadībā izvirzīja "Flames". Viesi trešajā periodā pamanījās gūt vēl četrus bezatbildes vārtus.

Četrus rezultativitātes punktus (2+2) nopelnīja Tailers Tofoli, bet abos "Golden Knights" vārtu guvumos piedalījās Railijs Smits, nopelnot 1+1.

Citā mačā kārtējo zaudējumu piedzīvoja Kolumbusas "Blue Jackets", kuras pieteikumā nebija vārtsarga Elvja Merzļikina. Kolumbusa viesos ar 1:4 (0:0, 0:1, 1:0) piekāpās Losandželosas "Kings".

Maču "Blue Jackets" vārtos uzsāka Daniils Tarasovs, tomēr pēc otrajā periodā ielaistiem četriem vārtiem viņu nomainīja Maikls Hačinsons. Tarasovs atvairīja 23 no 27 metieniem, kamēr Hačinsons tika galā ar visiem deviņiem sāncenšu raidījumiem.

"Golden Knights" ar 90 punktiem 69 spēlēs joprojām atrodas Rietumu konferences vadībā, kamēr "Blue Jackets" ar 49 punktiem 67 mačos ir visas līgas pastarīte.