Teodors Bļugers un viņa pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta pēdējā spēlē ar rezultātu 1:0 pārspēja Bufalo "Sabres".

Bļugers šajā mačā spēlēja ceturtajā virknējumā kopā ar Zeku Astonu-Rīsu un Koltonu Sīvioru. Viņš laukumā pavadīja 12:27 minūtes, no kurām minūti un 12 sekundes mazākumā, un šajā laikā viņš uzvarēja 50% iemetienu un izdarīja vienu metienu pa vārtiem.

Šo regulāro čempionātu Bļugers noslēdza ar septiņiem vārtiem un 15 rezultatīvām piespēlēm.

Vienīgos vārtus šajā mačā guva Džefs Kārters otrā perioda otrajā minūtē pēc Frederika Gudro piespēles pārspēja pretinieku vārtsargu. Savukārt vārtsargs Maksīms Legasī atvairīja visus 29 pretinieku metienus.

"Penguins" sezonu noslēdza Austrumu divīzijas pirmajā vietā, bet "Sabres", kas visu sezonu aizvadīja bez Zemgus Girgensona bija līgas vājākā komanda.