Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā pirmdien čehs Davids Pastrņaks izcēlās ar četriem vārtu guvumiem un sekmēja Bostonas "Bruins" uzvaru ar 4:2 pār Anaheimas "Ducks".

Pastrņaks vārtus guva piektajā un 22. spēles minūtē, panākot rezultātu 2:0. Rikards Rakels "Ducks" vienībai vārtus atguva, bet tad trešajā periodā divu minūšu laikā Pastrņaks bija precīzs vēl divas reizes. Nepilnas četras minūtes pirms pamatlaika beigām Adams Henriks Anaheimas vienībai atguva vienus vārtus.

Pastrņaks šajā mačā nospēlēja 16:13 minūtes, un, lai gūtu četrus vārtus, viņam vajadzēja tikai piecus metienus. Divreiz čehs realizēja skaitlisko vairākumu un spēli noslēdza ar lietderības koeficientu +1.

"Bruins" NHL Austrumu konferencē ar 10 punktiem sešās spēlēs ir pirmajā vietā.