Bostonas "Briuns" trešdien guva otro uzvaru pēc kārtas Nacionālās Hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas finālsērijā, atstājot "sausā" Vankūveras "Canucks" – 4:0, un izlīdzinot rezultātu sērijā.

Tagad abām komandām ir pa divām uzvarām 2-2.

Spēli vērojot "Briuns" goda kapteinim, leģendārajam Bobijam Orram, Bostonas komanda atstāja "sausā" Vankūveras "Canucks", Timam Tomasam atvairot visus 38 pretinieku metienus. Viņš līdz ar to kļuva par pirmo "Bruins" vārtsargu kopš Gerija Čīversa 1987. gadā, kurš Stenlija kausa finālsērijā nav ielaidis nevienu ripu savos vārtos.

Pirmajā trešdaļā mājinieki bostonieši guva vienus vārtus – veiksmīgs bija Rika Peverlija metiens. Viņš spēlēja savainotā Nātana Hortona vietā, pret kuru iepriekšējā mačā tika izdarīts rupjš spēka paņēmiens.

Otrajā trešdaļā "Bruins" guva vēl divus vārtus, pārsvaru padarot pārliecinošāku – vispirms 12. minūtē Roberto Longo pārspēja Maikls Raiders, bet pēc divām minūtēm arī Breds Maršāns.

Punktu šai spēlei vārtu izteiksmē pielika pirmo vārtu autors Riks Peverlijs, kurš vēlreiz pārspēja Longo trešās trešdaļas sākumā – 4:0. Pēc šiem zaudētajiem vārtiem Longo nomainīja Korijs Šneiders, kurš atlikušajā spēles laikā netika pārspēts, atvairot visus deviņus bostoniešu metienus pa saviem vārtiem.

Sērijas piektā spēle notiks piektdien Vankūverā.