Spēlējot bez savainotajiem latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona un komandas kapteiņa Džeka Eihela, Bufalo "Sabres" komanda Nacionālās Hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē pret Floridas "Panthers" ceturtdien pārtrauca trīs zaudējumu sēriju.

"Sabres" uzvarēja pamatlaikā ar 4:3 (2:0, 0:1, 2:2) un pirmo reizi pēdējās astoņās savstarpējās spēlēs pārspēja Floridas klubu.

Pirmos un pēdējos komandas vārtus šai spēlē guva Džefs Skiners, kurš pirmā perioda sākumā atklāja mača rezultātu un trešā perioda nogalē guva ceturtos "Sabres" vārtus, kas atnesa komandai uzvaru.

Pēc pirmās trešdaļas rezultāts bija 2:0 "Sabres" labā, taču otrā perioda vidū Frenks Vatrano vienus vārtus atguva. Trešajā trešdaļā "Sabres" divreiz atjaunoja divu vārtu pārsvaru, panākot 3:1 un 4:2, bet pusotru minūti pirms pamatlaika beigām Aleksandrs Barkovs atkal samazināja Bufalo komadas pārsvaru līdz vieniem vārtiem. Mājiniekiem atlikušajā pusotrā minūtē tomēr izdevās noturēt sev labvēlīgo rezultātu — 4:3, un pārtraukt trīs zaudējumu sēriju.

Kā ziņojām, īsi pirms Jaunā gada Zemgus Girgensons guva traumu, kas liegs viņam spēlēt pat pāris nedēļas. Girgensonam šī bija jau trešā izlaistā spēle.