Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Roberta Bukarta pārstāvētā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Čerepovecas "Severstaļ" sestdien, 5. septembrī, savā otrajā šīs sezonas spēlē piedzīvoja pirmo zaudējumu.

"Severstaļ" savā laukumā ar 1:4 (0:2, 0:1, 1:1) piekāpās Ufas "Salavat Julajev".

Bukarts spēlēja Čerepovecas komandas pirmajā virknējumā un laukumā pavadīja 14 minūtes un 22 sekundes, kuru laikā ar rezultatīvām darbībām neizcēlās. Uzbrucējs sev atvēlētajā laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem, reizi bloķēja pretinieka mesto ripu, kā arī nopelnīja divas soda minūtes par grūdienu apmalē.

Ufas komanda pirmajā periodā, pateicoties Aleksandra Kadeikina un Dmitrija Kugriševa vārtiem, ieguva "golu" pārsvaru. Šakirs Mukamaduļins otrajā trešdaļā guva Ufas vienības trešos vārtus, taču pēdējās 20 minūtēs vēlreiz precīzs bija Kadeikins.

Mājinieku rindās vienīgos vārtus trešā perioda septītajā minūtē iemeta Dāvids Dumbadze.

Tāpat otro zaudējumu sezonā cieta Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā Maskavas "Spartak", kas viesos ar 0:1 (0:0, 0:1, 0:0) piekāpās Jekaterinburgas "Avtomobilist".

Uzvaras vārtus otrā perioda ceturtajā minūtē iemeta Mihails Mamkins.

Jau ziņots, ka sestdien savā šīs sezonas otrajā spēlē Rīgas "Dinamo" savā laukumā ar 1:3 (1:1, 0:1, 0:1) zaudēja "Jokerit", kas izcīnīja pirmo uzvaru šajā sezonā.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 23 komandas - 11 Rietumu un 12 Austrumu konferencēs. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 60 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.